Свято краси та молодості

     СВЯТО КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ21 липня 2013 року у рамках районного фестивалю народної творчості «Пісенний краю, Сокирянщино моя» у будинку народної творчості та дозвілля с.Ожеве відбулося театралізоване дійство.

Село Ожеве зустріло гостей фестивалю концертною програмою, участь у якій взяли переважно юнаки та дівчата – жителі цього невеликого наддністрянського села. Завдяки зусиллям керівників установи Марії та Анатолія Дудніків, а також їх талановитих доньок Олесі Дуднік та Олени Скутельник свято відбулось на високому професійному рівні.

Виступи аматорських вокальних ансамблів, танцювальних колективів, сімейного дуету Марії та Анатолія Дудніків, солістів-вокалістів Олесі Дуднік, Тетяни Івасюк, Ілони Федишиної, Лесі Шевчук, Валерії Самараш, гумористів Віктора Шарнило та Вадима Мельника не залишили байдужими глядачів у залі. Ведучі Яна Сержант та Олександр Багіров гарно провели свято.

На завершення концерту всі його учасники виконали пісню Михайла Мафтуляка на вірші Лариси Тулюлюк-Кушнір «Сокирянщино моя».

СВЯТО КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ

Присутні на святі сільський голова Раїса Шевчук, начальник відділу культури Раїса Горн, художній керівник районного будинку народної творчості та дозвілля Руслан Козороз та головний редактор газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук подякували аматорам сцени за чудове свято. Кращих з них були відзначені грамотами відділу культури та виконкому сільської ради.

Окрасою свята стала виставка робіт народних майстрів села Зінаїди Дубовик та її сина Романа, Наталії Попової та Лариси Дуднік, які представили вишиті рушники, серветки, ікони, вироби з дерева та соломки.