Родинне свято у Гвіздівцях

      РОДИННЕ СВЯТО У ГВІЗДІВЦЯХ8 липня 2013 року в Україні відзначається свято Родини. Саме таку тему обрали бібліотечні працівники с.Гвіздівці Руслана Куцька та Людмила Козлова для творчого звіту в рамках загальносистемного масового заходу «На гостину до бібліотеки».

 

         Напередодні свята, 5 липня, Будинок культури села Гвіздівці був переповнений. Залу прикрасили картини випускниці Сокирянської художньої школи, стипендіантки районної ради, переможця обласних та районних оглядів-конкурсів Ольги Пижівської.

На свято завітали сільський голова Іван Гангал, начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн, завідуюча централізованою бібліотечною системою Валентина Верега, завідуюча аналітично-методичним відділом центральної районної бібліотеки Валентина Попадюк.

Щирі та гарні слова про бібліотечну установу та її працівників висловили вчителька-пенсіонерка Зінаїда Бурченко та ветеран бібліотечної справи Тамара Барчук. Вони подякували за чуйність та повагу до людей поважного віку, цікаві заходи, які організовує бібліотека, відзначили відповідальність бібліотечних працівників до роботи, їхню любов до професії.

РОДИННЕ СВЯТО У ГВІЗДІВЦЯХ

І дійсно, захід, який підготували працівники установи, був оригінальнм та цікавим. На святі Родини у Гвіздівцях вшановували свекрух та невісток. Для них співали, читали вірші, танцювали. На сцені виступали аматори села, вихованці дошкільного навчального закладу «Гвоздичка», учасники любительського об’єднання «Калина», яке діє при бібліотеці.

Теплими та щирими словами на святі вшанували найстарішу жительку села, берегиню родинного вогнища, Юхимію Пижівську, якій цього дня виповнилося 96 років. У залі була присутня і її невістка Катерина Пижівська.

Приємно було почути щирі слова вдячності від Марії Козлової її трьом невісткам, з якими вона живе у мирі та злагоді.

    На завершення свята начальник відділу культури Раїса Горн подякувала бібліотечним працівникам за гарне свято, побажала бібліотекарям нових успіхів та натхнення у роботі. Раїса Горн з приємністю відзначила, що незабаром бібліотечна установа перейде у нове приміщення, де будуть створені відповідні умови для читачів та працівників, наголосила на необхідності забезпечення належної роботи установи відповідно до сучасних вимог.