Героям слава!

43717991 565230387230309 3506020428365692928 nНіщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти.

10 жовтня напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України в Сокирянській районній художній школі відбувся патріотично-виховний захід під назвою «Героям слава!». На захід були запрошені Олександр Гладкий, комісар Сокирянського районного військового комісаріату, учасники бойових дій Ігор Присакар, Олег Махіборода та волонтер Світлана Шевчук.

Спілкуючись з гостями, діти дізналися чимало цікавого про сучасну українську армію, бойову техніку та волонтерську допомогу солдатам. У виконанні ведучих Олександра Шендерюка та Юлії Петрушко прозвучали хвилюючі рядки віршів,побажань миру та злагоди в суспільстві.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих в зоні бойових дій. Учасники та гості заходу переглянули кліп про наших воїнів, які не повернулися з війни та кадри з фільму «Комбати наших сердець» про нашого земляка Олександра Котова.

Такі уроки мужності завжди залишатимуться в пам 'яті учнів та стануть справжніми уроками життя. Тільки тепер ми, напевно, усвідомили, що означають такі звичайні слова, як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.