ЗУСТРІЧ ІЗ КАЗКОЮ

 22 травня 2013 року будинок народної творчості та дозвілля с.Ожеве зібрав численних глядачів на літературно-драматичний бал «Жив – був король» за творами Шарля Перро.

казка

Завідуюча бібліотекою-філією Юлія Бабій, як справжня казкарка, ознайомила присутніх з творами славетного автора. Знайомство з творчістю славетного казкаря відбувалося у незвичній манері – розповідь Ю.Бабій на фоні інсценізації казок «Червона шапочка», «Попелюшка», «Кіт в чоботях» учнями загальноосвітнього навчального закладу, активними читачами бібліотеки. Юні актори, перевтілившись в героїв казок Шарля Перро, оповідали, співали та танцювали. Дорослі та діти перенеслися у дитинство – таке чарівне й неповторне.

Цей захід був проведений у рамках творчого звіту бібліотеки перед населенням «На гостинну до бібліотеки».

         Приємно, що свято відбулось за активної участі та підтримки сільського голови Р.М.Шевчук, педагогів школи, працівників будинку народної творчості та дозвілля. Як зазначила начальник відділу культури Раїса Горн, «там, де існує співпраця між різними структурами, відчувається командний підхід до вирішення питань і,відповідно, є гарні результати роботи». Р.Горн та директор централізованої бібілотечної системи В.Верега подякували завідуючій бібліотечкою за ініціативність, відповідальність та наполегливість у роботі, творчий підхід до справи.