Свято веселих і кмітливих у бібліотеці

Свято веселих і кмітливих у бібліотеціЗ нагоди святкування веселого і доброго свята - Всесвітнього дня гумору, в Сокирянській районній бібліотеці відбулося чергове засідання читацького клубу “Меридіан”. Воно пройшло у формі гуморини “Свято веселих і кмітливих” за участі учнів 8-Б класу Сокирянської гімназії (класний керівник – С. Швець). Ведуча - провідний бібліотекар Наталя Груба повідала легенду про походження цього свята, зупинилася на витоках гумору в творчості відомих українських письменників та гумористів Сокирянщини.

 Методист Наталя Каланча разом з присутніми цікаво провела гумористичну сторінку шкільних поколінь від “А”до “Я”. Вміють жартувати Роман Кучерявий та Андрій Погребняк , які зіграли гумористичну мініатюру “У кожного свій хліб”.

 Свято принесло справжнє естетичне задоволення, створило атмосферу гумору і сміху, яке супроводжувалося мультимедійною презентацією. До уваги учасників заходу оформлено виставку-колаж “Чарівники сміху”, на якій було представлено твори класиків українського гумору та місцевих гумористів.