На Сокирянщині привітали з професійним святом працівників сільського господарства

На Сокирянщині привітали з професійним святом працівників сільського господарстваЩорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Напередодні свята привітати аграріїв зібралися представники влади, установ, організацій та громадськості Сокирянщини. Щирі слова подяки лунали на адресу винуватців свята. Голова Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський привітав представників цієї благородної професії із їхнім професійним святом, побажав миру, добробуту та кар’єрних успіхів. Приєднався до привітань й керуючий справами районної ради Сергій Горн.

 Кращих представників сфери сільського господарства нагородили почесними грамотами та подяками за багаторічну та сумлінну працю на благо Сокирянщини та всієї України. Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Варчук відзначив найкращі сільськогосподарські підприємства району та подякував за плідну роботу.

 Гарними концертними номерами аграріїв вітали аматори Сокирянщини, які своїми виступами подарували присутнім гарний настрій та приємні миті зустрічі з мистецтвом. Піснею «Моя земля» усіх присутніх привітала вихованка вокальної студії народного та естрадного співу «Best Solo» Сокирянського РБНТД Софія Бучка. Гарний, святковий настрій подарували присутнім аматорський жіночий квартет «Семенівни» БНТД с. Коболчина, ансамбль учнів молодших та середніх класів Сокирянської музичної школи, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мелодія» Сокирянського РБНТД, дует викладачів Сокирянської музичної школи у складі Лілії Гладкової та Максима Валігурського, вихованці студії сучасного та народного танцю «Інсайт Денс Студіо», народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД і солістки Оксана Руснак та Олеся Янчак. Ведучими свята були Тетяна Герасимчук та кумоньки – Олеся Янчак і Орися Пертришена.