Іскри творчості запалюють серця

Іскри творчості запалюють серцяЯк говорять у народі: «Добрий сусід — найближча родина». Теплі та дружні стосунки між працівниками культури Кельменецького та Сокирянського районів зав’язалися давно і постійно підтримуються. Черговим доказом цього стало спільне відзначення професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відбулося 10 листопада на Сокирянщині.

 Делегацію працівників культури Кельменеччини очолили голова районної державної адміністрації Віталій Швець та начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Чепурняк. Кельменчан радо зустрічали перший заступник голови Сокирянської райдержадміністрації Андрій Маркевич, керуючий справами Сокирянської районної ради Сергій Горн, начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн.

 Зустріч під знаковою назвою «Іскри творчості запалюють серця» зібрала працівників культури та аматорів народного мистецтва двох районів. Вона символічно розпочалася знайомством з Сокирянським районним будинком народної творчості та дозвілля. Учасники заходу були вражені благоустроєм території, затишними місцями для відпочинку, виглядом пам’ятного місця – меморіального комплексу. Згодом піднявшись на верхній майданчик, учасники делегації мали можливість насолодитися панорамою міста. Цікавою була екскурсія до Сокирянського районного історичного музею, де зберігається скарбниця історії рідного краю. Побували гості й у Сокирянській райдержадміністрації та районній раді, де почули розповідь про здобутки району.

 Своїми враженнями про побачене поділився голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець та зазначив, що Сокирянщина направду має чим пишатися. Керівники районної влади обох районів висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю у соціально–економічних та суспільно–культурних сферах.

 На урочистостях з нагоди професійного свята керівники виконавчої влади обох районів щиро вітали культпрацівників. Віталій Швець та Андрій Маркевич вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради працівникам культури двох районів. На завершення урочистостей всі учасники заходу насолоджувалися святковим концертом.