Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом відбулися на Сокирянщині

Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги  над нацизмом відбулися на Сокирянщині27 жовтня у місті Сокиряни відбулися урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. У рамках урочистостей відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам у роки Другої Світової війни та Братської могили.

 У закладах культури району провели тематичні заходи з історії Другої Світової війни, зустрічі з ветеранами війни, вшанування пам’яті полеглих українців, які віддали життя, звільняючи Батьківщину.

 Під час заходів організатори звернули увагу присутніх на визначній ролі українців у Другій Світовій війні, їхній внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовності нашого народу та готовності зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

 У Сокирянському історичному музеї оформили фотостенд про земляків, які воювали на фронтах Другої Світової та презентували експонати того періоду.