Блаженне все, що відцвіло. Блаженне все, що впало плодом…

Блаженне все, що відцвіло. Блаженне все, що впало плодом…«Блаженне все, що відцвіло. Блаженне все, що впало плодом…», - під такою назвою гарного теплого жовтневого дня у бібліотеці села Гвіздівці Сокирянського району відбувся захід, на якому вшанували місцевих вчителів-пенсіонерів.

 Працівники та завідувач бібліотеки Р. Куцька приурочили вшанування до Всесвітнього дня вчителя та Міжнародного дня людей похилого віку. Захід відбувся за підтримки заступника голови Сокирянської районної ради О. Бойка та Гвіздівецького сільського голови І. Гангала.

 Своїх колег тепло привітав колишній директор місцевої школи І. Михайловський та сільський голова І. Гангал. По телефону привітала своїх колег В. Бурченко. На заході був присутній місцевий краєзнавець О. Кучерявий, який подякував педагогам за їхній великий вклад у формування всебічно розвиненої особистості. Поважних гостей поздоровили учасники любительського об’єднання «Калина», що діє при місцевій бібліотеці (керівник - Р.Куцька).

 По завершенню невеличкої концертної програми педагогів пригостили стравами власного приготування. На теплій та щирій зустрічі вчителі мали змогу поспілкуватися, привітати один одного та згадати приємні миттєвості свого трудового життя.

В. ПОПАДЮК,

завідувач методичного відділу