Таїнство осінніх барв

 

 

Таїнство осінніх барв5 жовтня у Сокирянському історичному музеї відбулося відкриття виставки робіт викладача Сокирянської художньої школи, майстрині з виготовлення гобеленів Лариси Скаженюк «Таїнство осінніх барв». Це її перша персональна виставка, яка огорнула барвистим теплом усіх присутніх.

Натюрморти, пейзажі, виконані у стилі академічного живопису, привертали до себе увагу усіх присутніх на відкритті, серед яких були працівники закладів культури міста та учні художньої школи. Милували око гобелени, які є досить рідкісними на Сокирянщині. Лариса Миколаївна – єдиний майстер у цій місцевості, який опанував цей вид мистецтва та з радістю передає його своїм учням.

Ларису Скаженюк та її численних гостей привітала начальник відділу культури Сокирянської РДА Раїса Горн, яка у своєму виступі відзначила значну роль художньої школи у культурно-мистецькому житті краю.

Присутні отримали велике задоволення не тільки від перегляду робіт та спілкування з художницею, а й від класичних творів, які прозвучали у виконанні викладачів музичної школи – скрипальки Аліни Кметюк та піаністки Людмили Плахтєєвої.

Відкриття виставки відбулося напередодні Дня художника. У невимушеній атмосфері присутні викладачі та учні художньої школи обговорили творчі плани на майбутнє. Учениця ІV класу Надійка Досяк розповіла про свої перші творчі здобутки та поділилася власним досвідом участі у Всеукраїнському конкурсі, на якому вона здобула перемогу.