Сокирянщина низько вклонилася працівникам освіти краю

Кожному з нас в той чи інший час доля дарує УЧИТЕЛЯ, ту людину, яка сіє в душах підростаючого покоління прекрасне, добре та вічне. Не вистачить усіх слів подяки для того, щоб висловити щиру шану педагогам. Щоденно своєю невтомною працею вони формують майбутнє країни. Тому у своє професійне свято – День учителя, вони щиро радіють плодам своє натхненної праці.

У першу неділю жовтня українці традиційно дякують працівникам освіти. 28 вересня у районному будинку народної творчості та дозвілля зібралися освітяни Сокирянщини, щоб у дружньому колі відзначити цю особливу дату.

Зі щирими словами вдячності та привітаннями до освітян звернулися представники влади краю. Голова Сокирянської РДА Петро Бескупський відзначив, що цей день - свято людей надзвичайної відповідальності і вкрай необхідної професії. «Саме працівники освіти, незважаючи на складнощі сьогодення, у русі постійних реформ, справляються із найважливішим завданням – вихованням дітей», – зауважив він.

Неймовірний настрій присутнім подарували діти вчителів Сербичанського НВК. Саме вони повідали, як не просто мати маму чи батька–вчителя. Щиро дякував педагогам голова Сокирянської районної ради Василь Козак. Посадовець також наголосив на тому, що вони щодня виховують покоління, яке згодом прославлятиме Сокирянщину. Привітали дорогих колег начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Рябко та голова райкому профспілки працівників освіти Анатолій Полонка.

Яскравими музичними номерами присутніх потішили народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД та жіночий вокальний дует у складі Олесі Янчак та Оксани Руснак.