«Берегиня» - оберігає народну творчість села

 18 червня у Ломачинецькому клубі творчий народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» на чолі з керівником установи Марією Маковійчук зібрав усіх любителів народної пісні. Саме тут відбувався районний етнофестиваль старовинної народної пісні «З глибини віків», який присвячений 26-й річниці незалежності України.

Для відкриття фестивалю ведуча запросила сільського голову Наталію Петрик. Далі з вітальним словом до усіх присутніх звернулася заступник директора Сокирянського РБНТД Орися Петришена, яка зазначила, що районний етнофестиваль проводиться задля виявлення та підтримки кращих аматорських колективів та окремих виконавців. Також вона нагородила Марію Маковійчук грамотою відділу культури Сокирянської РДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілейного дня народження.

Неймовірно барвистою виставкою народних умільців села красувався клуб. Піднесений, гарний настрій подарували  усім присутнім народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» (керівник  Ігор Чабан), тріо у складі Березовської Євгени, Образцової Євгени та Жарюк Олександри, сімейний дует у складі Наталії Ткач та Марії Маковійчук. Українська народна жартівлива пісня «Дві куми» прозвучала у виконанні Євгени Березовської та Євгени Образцової, чарувала присутніх патріотична пісня «Калина» у виконанні Наталії Ткач. Наймолодша учасниця святкового концерту Даринка Дудун  виконала «Пісню про Україну». Віртуозно зіграла на акордеоні солістка Олена Красняник.

Оплески в залі не вмовкали, а це – найдорожча нагорода.  Тож, нових творчих здобутків та життєвих гараздів Вам, шановні учасники фестивалю!

 

 

Методист Сокирянського РБНТД

Світлана  Трач