Благодійний концерт відбувся у Романківцях

3 червня у будинку культури села Романківці Сокирянського району відбувся звітний концерт студії сучасного та народного танцю “INSIGHT Dance Studio” під керівництвом Євгена Пленгея. Під час концерту організатори збирали кошти на реабілітацію місцевої жительки Ярослави Зубаль. Гарним настроєм та позитивом присутніх заряджав дует ведучих - «Брати Гулівери» з Чернівців у складі Олексія Друка та Михайла Чокана.

У заході взяли участь начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн, Ромаковецький сільський голова Валерій Ваданюк, головний редактор районної газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук та директор районного будинку народної творчості та дозвілля Оксана Руснак. У своїх виступах вони відзначили, що Євген не вперше організовує благодійні концерти та висловили щиру вдячність всім учасникам за підтримку людей, які потребують турботи суспільства.

Танцювальне шоу вразило глядачів професійною постановкою номерів, сценічними костюмами та посмішками дітей, які дарували глядачам радість. У концерті також взяли участь Геннадій Юшко, Денис та Вікторія Шеремети, Оксана Руснак та Олеся Янчак, Валерія Ваданюк та Ніка Босак.

На завершення концерту мама Ярослави Зубаль від імені усієї родини подякувала односельчанам та Євгену Пленгею за допомогу та змістовний відпочинок.