Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу

Ось уже більше 60-ти років 1 червня світова громадськість відзначає світле і гуманне свято – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це майбутнє кожної держави. І саме цьому дню в селі Романківці було приурочене відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика, ініціатором якого став сільський голова Валерій Ваданюк, а кошти на зведення були виділені із бюджету сільської ради.

         Право перерізати символічну стрічку було надано воїнам-афганцям – Василю Гандзію та Миколі Дубенку спільно із місцевою малечею. Запрошені до слова сільський голова Валерій Ваданюк та завідувач ДНЗ «Чебурашка» Наталя Лиса вітали всіх присутніх з цим святом, бажали щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, а сільський голова вручив подяки всім тим, хто був причетний до встановлення дитячого містечка: воїнам-афганцям – Василю Гандзію, Миколі Дубенку та учасникам АТО Сергію Пастушку і Олексію Гангалі.

         На святі звучали пісні та вірші у виконанні учнів Романковецької гімназії Валерії Ваданюк, Діани Кедрик, Альони Брижак, Андріани Моток, танці у виконанні вихованців ДНЗ «Чебурашка». Віртуозною грою на баяні потішив Михайло Моток. Розгорнута книжкова виставка «Чарівна країна дитинства», яка була підготовлена завідувачем бібліотеки-філії Ніною Ставарат, привернула увагу малечі та дорослих. Музичне оформлення заходу забезпечили Віктор Кремінський та Руслан Тарабузан.