«Сокирянщина у вишиванках»

На Сокирянщині відбулося Свято вишиванки. Працівники Сокирянської райдержадміністрації, районної ради, установ та організацій  у барвистих вишиванках вийшли на вулицю, аби приєднатися до великої і щирої української родини.

Вітав присутніх голова Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський, який наголосив на важливості підтримувати цю славну традицію , подякував усім за активну громадську позицію, побажав єдності та миру.

Того дня розмаїття вишиванок вражало – від старовинних виробів, що презентували працівники Сокирянського історичного музею та районного музею гончарства села Коболчин, до оновлених сучасних вишиванок, які можна було придбати на ярмарку. Площа буяла барвами “Рушника єдності”, який створили талановиті учні Сокирянської художньої школи.

Позитивних емоцій додали виступи дитячих хореографічних колективів Сокирянського ЗНЗ №1, вихованців студії сучасного та народного танцю «Інсайт», дуету у складі Тетяни Андронік та Дмитра Шкваруна,  квартету Сокирянського РБНТД та солістки Олесі Янчак.

 

Олеся СЕРДЮКОВА,

завідувач відділу

культурно – освітньої роботи

та організації дозвілля Сокирянського РБНТД