Етнофестиваль «З глибини віків» продовжує крокувати Сокирянщиною

14 травня районний етнофестиваль завітав у мальовничий куточок Буковини – село Братанівку. До початку заходу сільський голова Василь  Лєснік у своєму виступі наголосив, що пам'ять поколінь - це жива історія. І саме з родової пам'яті виростає любов до народу, до рідної пісні, землі, де людина народилася та живе.

Завідувач відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля Сокирянського РБНТД Олеся Сердюкова привітала присутніх із проведенням етнофестивалю та нагородила грамотами відділу культури Сокирянської РДА учасників аматорських колективів.

Ведучими святкового дійства були Ольга Булавко та Світлана Зубаль. З історією села присутніх ознайомила Людмила Дряпак.Учасники та гості заходу переглянули мультимедійний ролик про минуле села.

Того святкового дня своїми виступами зачаровували аудиторію Ольга Осович, дует у складі Ганни Лєснік та Галини Кучерявої, учасниці аматорських фольклорних ансамблів.

Яскравими й дотепними були жарти юних учасників театрального гуртка Віти Кімаковської, Ольги Осович, Олега Лопушора, Костянтина Бурлаки. Усі охочі переглянули виставку робіт майстрів народного мистецтва Євдокії Сливки, Ганни Костюк, Галини Кваснюк.

 

Валерій КУКІЛЮК,

організатор культурно - дозвіллєвої діяльності

Сокирянського РБНТД