Храму краси «МОНРО» – 2 роки

       Травневими днями усіх шанувальників креативу, стилю та краси радо вітали на святі з нагоди відзначення другої річниці від дня відкриття салону краси «Монро», до проведення якого долучилися й працівники Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля.

Ведуча свята Ольга Стасів запросила до слова чарівну і талановиту господиню салону краси «Монро» Ольгу Медвєдєву, яка зазначила, що вони разом із майстрами й надалі продовжать працювати над неповторним виглядом усіх клієнтів в нових, сучасних умовах та представила свій колектив майстрів-професіоналів.

         Глядачів потішили мейк-ап-дефіле юних красунь Сокирянщини. Кожен образ дівчини був створений майстром макіяжу та майстрами перукарського мистецтва цього салону краси.

Приємною несподіванкою для присутніх став розіграш святкової лотереї, під час проведення якого клієнти салону мали змогу виграти сучасні засоби догляду за волоссям: професійні шампуні, бальзами і маски.

         Гарного настрою додали виступи солістів-вокалістів Олександри Цибулько (керівник Вікторія Шеремета), Оксани Руснак, Владислави Ковбасюк, вихованки студії сучасного та народного співу Сокирянського РБНТД (керівник Оксана Руснак) та сучасні танці у виконанні хореографічних колективів Сокирянського ЗНЗ №1 під керівництвом Юрія Ясінського.

 

Оксана РУСНАК,

директор Сокирянського РБНТД