«Золоте мереживо з маминих долонь…»

«Золоте мереживо з маминих долонь…», - під такою назвою 7 квітня у Сокирянському історичному музеї презентувала виставку власних робіт майстер народного мистецтва Наталія Столока. Основна тема виставки – Великдень. Картини у техніці аплікація соломкою, писанки з бісеру та у техніці декупаж вражають яскравістю кольорів, різноманітністю сюжетів, високою майстерністю виконання.

Наталія Столока – досвідчений педагог, цікава та багатогранна людина. У Сокирянській музичній школі опанувала гру на цимбалах, багато років працювала у районному центрі творчості дітей та юнацтва на посаді директора, а згодом керівника гуртка «Аплікація соломкою». Її наставником була колега з Новодністровська Євгенія Нагірняк.

Наталія Іванівна за роки роботи керівником гуртка виховала чимало майстрів, які здобували перемоги на обласних та всеукраїнських виставках-конкурсах, мистецьких фестивалях. Своє вміння майстриня дбайливо передала доньці, сину та онучці. Тому цьогорічна виставка й має таку символічну назву.

У заході взяли участь начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн, представники засобів масової інформації, колеги та друзі Наталії Столоки. Своїми спогадами та думками про досягнення майстрині поділилися односельчани - вчитель загальноосвітнього навчального закладу с.Гвіздівців Валентина Сандуляк, заслужений працівник культури України Михайло Мафтуляк та його дружина, викладач музичної школи Ольга Мафтуляк. Своїм виступом присутніх потішила скрипачка, викладач музичної школи Аліна Кметюк.