Флешмоб «Тризуб – це Україна!»

 Флешмоб «Тризуб – це Україна»Бібліотекарі Cокирянської районної дитячої бібліотеки перейняли естафету від працівників районного будинку народної творчості та дозвілля та долучилися до проведення національно–патріотичного флешмобу «Тризуб – це Україна».

Бібліотекарі Cокирянської районної дитячої бібліотеки перейняли естафету від працівників районного будинку народної творчості та дозвілля та долучилися до проведення національно–патріотичного флешмобу «Тризуб – це Україна».

Його провели на базі районного центру реабілітації дітей–інвалідів, в якому взяли участь вихованці центру та активні читачі дитячої бібліотеки, члени волонтерської групи «Добру відкриваємо серця», що діє на базі читацького клубу «Старшокласник».

Учасники ознайомилися з державними символами України, дізналися історію їхнього походження. Бібліотекар Тетяна Овчар наголосила, що справжній громадянин має знати і поважати символи своєї держави, дотримуватися правил поведінки щодо них у повсякденному житті та під час урочистих і офіційних заходів.

         Вихованці центру поділилися своїми знаннями про державні символи та подарували усім присутнім пісні про Україну, які вони вивчили до заходу. Працівники бібліотеки запропонували усім діткам власноруч намалювати символи України. Враховуючи особливості розвитку вихованців закладу, почали з найлегшого - дітки з особливими потребами розмальовували підготовлені шаблони з нанесеними символами. З цим завданням за допомогою волонтерів вони впоралися дуже швидко і радісно хвалилися гарними малюнками.

Захід завершився спільним патріотичним флешмобом та яскравим аквагримом, який нанесли бібліотекарі на обличчя щасливих дітей.

Тетяна ІКОНЕНА,

завідувач дитячої районною бібліотеки