«Свято вареника» у Сокирянській ЦРБ

 30 березня у Сокирянській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Сільські бібліотеки: реальний стан, проблеми і перспективи». Під час семінару учасники обговорили питання функціонування та діяльності бібліотек на сучасному етапі, статус бібліотечних установ як краєзнавчих інформаційних центрів.

У роботі семінару взяла участь начальник відділу культури Сокирянської РДА Раїса Горн. Вона акцентувала увагу на роботі бібліотек у сучасних умовах, поставила завдання щодо активізації національно-патріотичного виховання, розширення роботи з питань відродження народних звичаїв та обрядів, а також створення у кожній бібліотеці музеїв старожитностей. Під час семінару провели майстер-клас по організації народознавчих свят у рамках творчих звітів бібліотек перед населенням під загальною назвою: «У звичаях - традиція народу, ти душу України пізнавай».

Усіх присутніх запросили взяти участь у «Святі вареника», що організували працівники районної бібліотеки. Жартівливі сценки і танці, гуморески про улюблену всіма українцями страву додали гарного настрою. Музичне вітання підготували й наймолодші читачі бібліотеки. Наприкінці заходу усіх пригостили варениками – з картоплею, грибами, капустою та вишнями.