Незабутня пісня Квітки Цісик

 29 березня у рамках Дня тематичної інформації відвідувачі Сокирянської центральної районної бібліотеки мали можливість познайомитися з творчістю американської співачки українського походження, виконавиці українських народних і популярних пісень Квітки Цісик.

Провідний бібліотекар читальної зали Наталя Груба розповіла про життєвий і творчий шлях співачки, про її рідних і творчу атмосферу, яка панувала в родині. Протягом дня у бібліотеці лунали пісні у виконанні Квітки Цісик «Два кольори», «Верше, мій верше», «Черемшина», «Я піду в далекі гори».

Бібліотекарі підготували цікаві матеріали про те, як юна Квітка ще з дитячих років виступала на великих культурних заходах української громади, про її навчання у Вищій школі музики і мистецтва у Нью-Йорку, сольні виступи, творчі доробки, записані диски з українськими піснями «Пісні України» та «Два кольори», відвідини України.

Неповторні пісні Квітки Цісик, її відкрита душа, чарівна посмішка настільки вразили присутніх своєю красою, що бібліотечні працівники вирішили й надалі ознайомлювати з творчістю цієї непересічної особистості широкі кола населення.