«Добро починається з тебе»

 11 березня 2017 року у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся звітний концерт студії сучасного та народного танцю «INSIGHT Dance Studio».

Другий рік поспіль юні танцюристи та їхній керівник Євген Пленгей дарують глядачу гарний настрій, демонструючи свої творчі здобутки. Учасники колективу у рамках творчого звіту організували благодійну акцію – збір коштів на допомогу важкохворим жителям району.

Зала Сокирянського РБНТД була переповнена глядачами - батьками та родичами учасників, їхніми однокласниками та поціновувачами мистецтва танцю. Виступи танцюристів створили неповторну, особливу та святкову атмосферу, адже цьогорічний звіт був присвячений Міжнародному жіночому. Студійцям направду є чим пишатися. Вони - постійні учасники різноманітних районних та обласних заходів, фестивалів, конкурсів. У лютому 2017 року старша група танцювальної студії була нагороджена дипломом за ІІІ місце на обласному конкурсі сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття».

Звітна програма вражала своєю різноманітністю: хіп-хоп, екзотичний танок «Наскальні фрески», народні український, буковинський і циганський танці глядач зустрічав бурхливими оплесками. У концерті взяли участь й інші колективи Сокирянського РБНТД – народний аматорський оркестр народних інструментів (керівник – Дмитро Шкварун), вокалісти Оксана Руснак та Олеся Сердюкова. Ліричні мелодії на саксофоні виконав Денис Шеремета. На завершення заходу Євген Пленгей та його друзі - Микола Візнюк та Дмитро Биндя виконали жартівливий буковинський танець. Ведучі концерту - Брати Гулівери з м.Чернівців додали веселого настрою різноманітними гуморесками та сценками.

Підтримку в організації заходу надали Сокирянська районна державна адміністрація та районна рада, відділ культури райдержадміністрації, Сокирянський РБНТД, музична та художня школи, а також батьки вихованців студії.

Творчий звіт перетворився у справжнє свято весни і розквіту талантів, під час якого розкрилися й найкращі людські почуття – доброта і щедрість. Під час благодійної акції були зібрані кошти у сумі 5800 гривень, які передали на лікування жительки міста Сокиряни та маленького мешканця села Коболчин.