«О, жінко, ти - мрія, ти – весна!»

  6 березня  у Сокирянському РБНТД відбулися урочистості та святковий шоукейс «О, жінко, ти - мрія, ти – весна!» з нагоди Міжнародного жіночого дня. У святковій залі оформили виставку робіт учнів та директора Сокирянської художньої школи Тетяни Гладкої.

Розпочалося дійство музично–хореографічною композицією «Тобі, країно» у виконанні Олесі Янчак та хореографічного колективу студії сучасного та народного танцю «Інсайт Денс Студіо» під керівництвом Євгена Пленгея. По завершенню композиції на сцену вийшла дівчинка в образі Весни (Катерина Москалюк) та відтворила її прихід, який переплівся з дефіле дівчат Сокирянщини, вбраних в український стилізований одяг, що створили учасники гуртка «Мода і стиль» районного центру творчості дітей та юнацтва (керівник – Оксана Тихович). Кожен костюм мав свої особливості та різнився розмаїттям художніх елементів, різнобарвністю та водночас простотою й строгістю.

 Ведучі святкового дійства - Ольга Стасів та Максим Пижик запросили до слова очільників району – Олексія Бойко та Петра Бескупського, які за сумлінну працю і професіоналізм нагородили почесною грамотою Сокирянської районної державної адміністрації та Сокирянської районної ради кращих представниць трудових колективів району.

Далі розпочався святковий шоукейс, в якому взяли участь учні Сокирянської музичної школи - хоровий колектив молодших класів (керівник - Тетяна Андронік), ансамбль скрипалів (керівник - Лілія Гладкова), Едуард Ткач (керівник - Володимир Яковець), дитячий оркестр народної музики (керівник - Геннадій Юшко), солістка Христина Гладка (керівник - Оксана Харабара), хореографічні колективи «Непосиди» та «Смайлики» (керівник - Юрій Ясінський), вихованки студії сучасного та народного співу «Best Solo» Сокирянського РБНТД - Владислава Ковбасюк, Тетяна і Валерія Козак (керівник - Оксана Руснак), вихованці гуртка художньої гімнастики РЦТДЮ (керівник - Сусана Міронова), хореографічні колективи студії «Інсайт» із неповторними танцями «Від А до Я», «Єгипетські наскальні фрески»та «Хіп – хоп» (керівник - Євген Пленгей).

 

 Оксана РУСНАК,

директор Сокирянського РБНТД