«Хвилююче слово Пророка» у Сокирянах

24 лютого у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся районний конкурс читців – декламаторів «Хвилююче слово Пророка», присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. На початку конкурсу аматорський дует у складі Оксани Руснак та Валерія Кукілюка виконав ліричну пісню на слова Великого Кобзаря «Не тополю високую».

Ведучий конкурсної програми – Валерій Кукілюк представив поважне журі у складі директора Сокирянського РБНТД Оксани Руснак, головного спеціаліста відділу культури Cокирянської РДА Валентини Стрільчук, завідувача дитячої бібліотеки Тетяни Іконєн, режисера народного аматорського театру РБНТД Сніжани Козлової, методиста І категорії РБНТД Оксани Андрусик.

         Серед конкурсантів були учасники аматорських колективів району та учнівська молодь. Під час підбиття підсумків та оголошення результатів голова журі Оксана Руснак та член журі Валентина Стрільчук зазначили, що цьогорічна конкурсна програма була набагато яскравішою, з високим рівнем виконавської майстерності, ніж у минулих роках.

У дитячій віковій категорії ІІІ місце розділили Софія Грушецька (БК с.Гвіздівців), Антоніна Лоєвська (БНТД с. Коболчин) та Христина Малафієнко (БК с. Селище). ІІ місце у Наталії Іващук (БК с. Вашківців) та Марії Москалюк (об'єкт дозвілля с. Лопатів). І місце здобула Альона Івасюк (БК с. Василівки).

У дорослій віковій категорії на третьому місці Дмитро Пшеничко (БК с. Романківців), Оксана Ігнатова (БК с. Шишківців) та Олена Денежко (об'єкт дозвілля с. Кулішівки). ІІ місце - Олеся Дудник (БНТД с. Ожеве) та Оксана Черній (БК с.Вітрянки). І місце здобула Яна Гангал (БНТД с. Сербичани).

У номінації «Співана поезія» ІІ місце у Ольги Осович (клуб с. Братанівки), І місце у Олени Тарасової (БК с. Грубна).

Участь в обласному конкурсі читців братимуть Яна Гангал та Сніжана Козлова, Олеся Сердюкова, Орися Петришена з літературно–музичною композицією з містерії Т.Г.Шевченка «Великий льох».

Орися ПЕТРИШЕНА,

заступник директора Сокирянського РБНТД