День Святого Миколая на Сокирянщині

19 грудня святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая відбулися у кожному населеному пункті Сокирянського району. У Сокирянській музичній школі відбулося свято для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей-інвалідів. Його організували працівники музичної, художньої шкіл і Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва.

Вони підготували дитячу музичну казку «Ой, хто, хто Миколая любить!». Ведуча свята - Орися Петришена запросила до зали Святого Миколая (Дмитро Шкварун), казкових героїв - Півника, Лисичку та Котика, які вітали дітей зі святом та дарували подарунки, що власноруч виготовили учні художньої школи. Цікавою була й музична частина свята: учасники співали, грали на музичних інструментах, а ще усі разом – діти, педагоги й батьки виконали пісні про Святого Миколая.

Згодом святкування продовжилося у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля, де відбулася дитяча розважальна вечірка «Іде Миколай в український славний край!». Святкова програма була насичена дитячими розвагами, конкурсами, іграми, музикою й танцями. У рамках заходу відбулося й нагородження переможців обласних та районних конкурсів.

Учасники свята мали змогу переглянути виставку картин на новорічно-різдвяну тематику, підготовлену учнями художньої школи, взяти участь у майстер-класі з аква-гриму та написати листа Святому Миколаю.

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури Сокирянської РДА