Наймолодший керівник – найкращий «Майстер клубної справи»

25 листопада у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся конкурс професійної майстерності працівників сільських клубних закладів «Майстер клубної справи».

Конкурс проводився з метою підвищення професійної майстерності працівників клубних закладів, розвитку навичок, знань і творчих здібностей, сприяння творчому пошуку, поширення кращого досвіду роботи, використання інноваційних форм і методів культурно–освітньої та дозвіллєвої діяльності. Конкурсанти представляли себе у трьох завданнях: «Заяви про себе», «Я і швець, і кравець, і на дуді гравець». Під час третього завдання учасники у яскравій та змістовній формі презентували власний клубний заклад. Захід відбувався у залі, багато прикрашеному виробами народних умільців району. Їх представили майстри з різних сіл Сокирянщини.

У районному конкурсі взяли участь Любов Лісневич, директор будинку культури села Михалкове, Світлана Гавриш, директор будинку культури села Олексіївка, Павло Глєбов, директор будинку культури села Грубна, Катерина Видиш, директор будинку культури села Гвіздівці та Анжела Василенко, завідувач об’єкту дозвілля села Кулішівка.

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень підготовки, креативність і творчий підхід, уміння працювати з аудиторією. Вони виступали як ведучі, музиканти, співаки, актори та режисери драматичного колективу.

За результатами конкурсу І місце виборов наймолодший за віком директор будинку культури села Грубна Павло Глєбов. Він зумів авторитетно заявити про себе як про людину творчу й талановиту. ІІ місце здобула завідувач об’єкту дозвілля села Кулішівка Анжела Василенко, ІІІ місце у Любові Лісневич. Подяками за участь у конкурсі нагороджено Катерину Видиш та Світлану Гавриш.

 

Орися ПЕТРИШЕНА,

завідувач методичного відділу

Сокирянського РБНТД