Працівники Сокирянської районної дитячої бібліотеки провели зустріч із свідком Голодомору

Пам'ять - нескінченна книга, у якій записано все - життя людини й життя країни. Багато сторінок вписано криваво - чорним кольором. Читаєш і подумки здригаєшся від жаху. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про ГОЛОД.

24 листопада працівники Сокирянської районної дитячої бібліотеки запросили учнів 3 класу місцевої гімназії (вчитель – Олеся Жук) на зустріч із свідком голодомору 1946-1947 років, ветераном-педагогом Ганною Микитівною Савчук.

Бібліотекар Тетяна Овчар провела своєрідний історичний екскурс, під час якого діти більше дізналися про страшну трагедію українського народу та прикріпила на груди паперові незабудки пам'яті, які будуть нагадувати, що ми не маємо право забути мільйони жертв Голодомору.

Учасники заходу, затамувавши подих, слухали розповідь Ганни Савчук про страшне дитинство їхніх маленьких ровесників і, спостерігаючи за їхніми обличчями, можна було впевнено сказати, що дитячих сердець торкнувся біль пам'яті про голодомор, й вони згадуватимуть про нього не як про тему із шкільного підручника історії, а як про народну трагедію без терміну давності. Молитвою за Україну та хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору та за звичаєм пом'янули невинно убієнних шматочком хліба.

Тетяна ІКОНЄН,

завідувач Сокирянської дитячої районної бібліотеки