«Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе»

Відзначення Дня Гідності та Свободи на Сокирянщині розпочалося церемонією покладання квітів до могили загиблого українського воїна Степана Загребельного на цвинтарі села Коболчин. Церемонію очолили т.в.о. голови Сокирянської райдержадміністрації Петро Бескупський, голова Сокиряснкьої районної ради Василь Козак, голови ГО «Братське плече» Тарас Гайдей та ГО «Ніхто крім нас» Андрій Чосик.

Згодом у Сокирянській райдержадміністрації відбувся тематичний захід  «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе». Про важливість подій трирічної давнини говорив т.в.о. голови Сокирянської райдержадміністрації Петро Бескупський. Він закликав усіх присутніх долучитися до загальнорайонної хвилини мовчання.

Літературно–музичну композицію про події на Майдані виконали працівники Сокирянського РБНТД Сніжана Козлова, Олеся Янчак та Орися Петришена. Пісні Павла Дворського «Ангели Майдану» та польських митців «Біля тополі» і «Подай руку Україні», що присвячені подіям Революції Гідності, прозвучали у виконані Орисі Петришеної, Валерія Кукілюка та учасників аматорського інструментального ансамблю Сокирянського РБНТД.

 

Оксана РУСНАК,

 

заступник директора Сокирянського РБНТД

 

«Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе»