Урочистості з нагоди відзначення 98-ї річниці Буковинського віча та Дня працівників соціальної сфери у Сокирянах

3 листопада у Сокирянському РБНТД відбулися урочистості з нагоди відзначення 98-ї річниці Буковинського віча та Дня працівників соціальної сфери.

У заході взяли участь голова Сокирянської районної ради Василь Козак, т.в.о.голови Сокирянської райдержадміністрації Петро Бескупський, які у своїх виступах підкреслили історичне значення Буковинського віча для нашого краю, його розвитку та єднання. Під час заходу почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації відзначили найкращих працівників соціальної сфери. А віршоване вітання прозвучало від учнів Сокирянської гімназії.

Святковий настрій усім присутнім подарували танцювальний колектив Сокирянської гімназії (керівник - Людмила Кучінік), учасники танцювальної студії сучасного і народного танцю INSIGHTDanceStudio (керівник – Євген Пленгей), юні співачки Дарина Столяр та Владислава Ковбасюк. Жартівливу сценку презентували Сніжана Козлова та Олеся Сердюкова. Лірична мелодія прозвучала у виконанні скрипачки Аліни Кметюк.

Завершив концертну програму виступ народного аматорського оркестру народних інструментів Сокирянського РБНТД і його солісток Орисі Петришеної та Оксани Руснак.

 

 

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури

Сокирянської райдержадміністрації