Мужність та гордість українського народу

«Мужність та гордість українського народу», - під такою назвою 13 жовтня у Сокирянській районній бібліотеці пройшла година мужності, присвячена Дню Захисника України. У ній взяли участь учні 8-Б класу (класний керівник - І. Пугач ) та вчитель фізики М. Головачук Сокирянської гімназії.

Ведуча заходу - бібліотекар А. Кружкіна розповіла про історію виникнення українського козацтва та про свято Покро́ви Пресвято́ї Богоро́диці. Цікавим та змістовним був виступ вчителя історії та класного керівника І. Пугач. Вона розповіла про неповторне й легендарне явище в історії українського народу – Запорізьку Січ.

На захід були запрошені заступник військового комісара, майор І. Серебрянський та начальник служби захисту інформації І. Кононенко. У своїх виступах вони наголосили, що служба в армії – почесний обов’язок кожного громадянина та привітали підростаюче покоління зі святом.

Вірш Віти Стронської «Мами у Бога благають» прочитав учень 9 класу Богдан Швець. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих синів та доньок України – воїнів УПА, героїв Небесної Сотні, учасників АТО.

Усі охочі мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою «Покоління незалежних», де представлені фотоматеріали, бібліографічні данні про земляків - учасників АТО з кожного населеного пункту Сокирянщини.

 

 

В. УРСАТІЙ