«Це цікаво місцевій громаді»

27 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек делегація працівників Сокирянської ЦБС у складі директора В. Вереги, завідувача методичного відділу В. Попадюк, завідувачів бібліотек сіл Романківці Н. Ставарат, Кулішівка С. Калабалик взяла участь в обласному ярмарку бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді».

         Усі охочі мали змогу переглянути експозицію «Бібліотечна кав’ярня Сокирянщини». Послуги бібліотеки демонструвалися через виготовлену рекламну продукцію, зокрема «Літературні вершки Сокирянщини» (про творчих людей району), «Туристичні родзинки Сокирянщини» (про туристичні місця району), «Вітамінки з бібліотечної корзинки», «Рецепти лікування хорошою літературою від бібліотекарів Сокирянщини». На виставці також була представлена різноманітна випічка, смаколики та яблука, що підготували бібліотечні працівники.

         Директор Сокирянської ЦБС Валентина Верега презентувала «Бібліотечну кав’ярню» та бібліотечну послугу «Книга додому», що активно впроваджується у практику роботи бібліотек Сокирянщини. Завдяки цьому жоден читач не залишається без улюбленої книги чи необхідної інформації.

Відвідувачі із задоволенням фотографувалися на фоні виставки. Палатка бібліотекарів Сокирянського району приємно вразила усіх гостей та учасників ярмарки своєю оригінальністю та креативністю. Вони заслужено отримали диплом у номінації «Краща бібліотечна палатка». Представлені на ярмарку новації були цікавими як для спеціалістів, так і для звичайних користувачів.

Кошти, що зібрали від продажу випічки, були передані для потреб учасників АТО. Долучилися до цієї благородної справи бібліотечні працівники Л. Ротар (с. Коболчин), Л. Довгань (с. Волошкове), М. Радевич (с. Михалкове), В. Максімова (с. Грубна), В. Попадюк та Н. Зайцева.

В. ПОПАДЮК,

завідувач методичного відділу Сокирянської ЦБС