Свято знань у школах естетичного виховання на Сокирянщині

Першого вересня у Сокирянській художній та музичній школах розпочався новий навчальний рік. Святкові заходи відбулися за участю представників влади, викладачів, учнів та їхніх батьків.

У новому навчальному році у школах естетичного виховання Сокирянщини навчатимуться понад 270 дітей, з них більше 30 дітей відвідуватимуть ці навчальні заклади вперше.

У художній школі перший - урок Миру. Учні малювали картини про мирне життя у нашій державі. Свої роботи вони передадуть воїнам у зону проведення АТО. Гарного настрою та успіхів у навчанні побажали своїм вихованцям директор школи Тетяна Гладка та викладачі.

Гарна святкова атмосфера панувала й у Сокирянській музичній школі, де також відбулися урочистості з нагоди нового навчального року. Присутніх привітали начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн, директор школи Людмила Мафтуляк, викладач Майя Алєксандрова, випускники, які, висловили свої побажання першокласникам. Після урочистої частини відбувся концерт, який підготували юні музиканти - Ліна Лучак, Поліна Іванович, Максим Корчовий, Давид Савчук, Дарина Столяр та Микола Коваленко.

Щиро вітаємо всіх учнів та викладачів мистецьких шкіл з початком нового навчального року!

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури Сокирянської РДА