«У звичаях, традиціях народу ми душу України пізнаєм»

     З нагоди 25-ї річниці Незалежності України у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відкрилася виставка «У звичаях, традиціях народу ми душу України пізнаєм». В її експозиції - одяг, ікони, Біблії, інші предмети побуту наших пращурів.

Деяким експонатам вже понад 100 років. Вони мають важливу історичну, культурну та етнографічну цінність, змушують задуматися, відчути справжній подих історії. Креативно до оформлення святкових заходів підходять працівники Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля. Адже це молодий і урочистий ювілей. Незабаром український народ з хвилюванням і гордістю відзначатиме 25-ту річницю своєї Незалежності. Чимало сталося за цей час. Наша держава зростала, мужніла, набиралася досвіду. У такий нелегкий для народу час, коли наша Незалежність стала такою крихкою, головним пріоритетом кожного свідомого українця стає збереження тих цінностей та орієнтирів, які ми здобували усі ці роки.

Заступник директора Сокирянського РБНТД Оксана Руснак висловила щиру вдячність усім, хто долучився до організації виставки, адже такі заходи сприяють збереженню народних традицій та дозволяють усім охочим поринути до витоків історії свого народу.