“Ми - українці”

Нещодавно у бібліотеці-філії села Гвіздівці Сокирянського району відбувся літературно-мистецький вечір “Ми - українці” у рамках творчих звітів «Бібліотеки Сокирянщини запрошують на побачення». На захід завітала місцева поетеса Антоніна Снігур та головний редактор районної газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук. Упродовж вечора вони разом з іншими учасниками поринали у світ історії рідного краю.

         Багато теплих слів про своє рідне село та земляків, які відстоюють єдність нашої держави у зоні проведення АТО сказав голова села Гвіздівці Іван Гангал.

На заході виступили активні читачі бібліотеки та учасники читацького клубу «Калина» - квартет бандуристок у складі Олександри Бучко, Сніжани Боднарюк, Каріни Савчук, Олександри Григорян під керівництвом Марії Гуцол, Віра Грушецька, Людмила Кучерява, Іван Куляк, Світлана Гангал, Наталія Трофанюк, Олена Лудіна, Валентина Сандуляк. Створювали святковий настрій на вечорі його ведучі Лілія Михайлевська та Руслана Куцька.

         Завідувач бібліотеки-філії села Гвіздівці Руслана Куцька подякувала за допомогу в підготовці та проведенні заходу голові села, працівникам сільської ради, учасникам читацького клубу «Калина» та Уляні Кучерявій за музичне оформлення.

Валентина ВЕРЕГА,

                                               директор Сокирянської ЦБС