«Сучасна бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з ним»

          28 липня у Сокирянській районній бібліотеці зібралися фахівці бібліотечної справи району на свій черговий семінар. Тема семінару: «Сучасна бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з ним».

        Семінар відкрила директор Сокирянської ЦБС Валентина Верега. Вона ознайомила присутніх з програмою та зупинилася на питанні «Пріоритетні напрями бібліотечного обслуговування: нові реалії та перспективи».

         Про «Організаційно-методичне забезпечення роботи бібліотечних установ району» розповіла завідувач методично-аналітичного відділу Валентина Попадюк. Завідувач дитячої районної бібліотеки підготувала низку матеріалів на тему: «Інноваційний пошук – основа розвитку бібліотек у роботі з дітьми».

         Другою частиною семінару стала творча лабораторія працівників центральної та дитячої бібліотек. Бібліотекарі до 160-ї річниці від дня народження Івана Франка підготували літературний вечір «Я син народу, що вгору йде». Одна з тем цього заходу - «Іван Франко – дітям». Інсценування казок Франка присутні побачили у виконанні юних читачів - Віки і Тетяни Гавдюк, Каті Кривої, Софії Онуцької, Ані Плегуци, Соні Кривчанської.     Ведучою заходу була бібліотекар Наталія Груба. Валентина Верега підвела підсумки семінару та надала рекомендації по відзначенню 25-ї річниці Незалежності України.

Вікторія УРСАТІЙ,

бібліотекар