Ми – українці!

17 липня аматори будинку культури села Вітрянка Сокирянського району взяли участь у районному фестивалі народної творчості «Моя Україна – єдина родина», присвяченого 25-й річниці Незалежності України.

Сільський голова Вадим Фрицак, директор будинку культури Марія Гринько та учасники аматорських колективів з гарним святковим настроєм зустрічали усіх шанувальників народної творчості.

Дружніми, гучними оплесками глядачі підтримали виступи своїх земляків - Оксани Черній, Наталі Фрицак, Василя Дем'янчука, Аделіни Майстренко, Ангеліни Гавриленко, Владислава Петрушко, учасників драматичного та танцювального колективів, усіх, хто взяв участь у концертній програмі. Присутні були вражені виступом Ольги Горюк, яка презентувала новий авторський вірш та виконала свою «Пісню про Вітрянку».

Жартівливі пісні виконували учасники аматорського фольклорного ансамблю «Берегиня» (керівник колективу та акомпаніатор - Олександр Гринько). Під час заходу ведучі розповіли про односельчан, які захищають державу у зоні проведення АТО та хвилиною мовчання вшанували полеглих за волю та Незалежність України. Фіналом концертної програми стала пісня «Ми - українці» у виконанні Оксани Черній та всіх аматорів будинку культури села Вітрянка.

Дійсно, ми - українці, ми – одна єдина велика родина. І це підтверджують заходи, що проходять у рамках районного фестивалю народної творчості «Моя Україна – єдина родина» у кожному населеному пункті Сокирянщини.

Орися ПЕТРИШЕНА,

провідний методист

Сокирянського РБНТД