«Прийди до серця, Україно»

 

«Прийди до серця, Україно», - під такою назвою у бібліотеці-філії села Вітрянка провели літературно-музичну композицію в рамках творчого звіту «Бібліотеки Сокирянщини запрошують на побачення». У святково прибраному залі зібралися активні читачі, друзі бібліотеки та люди, які цінують рідне слово, гарну пісню та книгу.

Про рідне село та його талановитих людей розповів сільський голова Вадим Фрицак. Чим живуть і над чим сьогодні працюють бібліотекарі Сокирянщини присутніх ознайомила директор Валентина Верега.

На заході звучали пісні та вірші про Україну у виконанні Вікторії Гончар, Ольги Герасимчук, Марії Герасимчук, Ольги Горюк, Марії Гринько, Оксани Черній, Анжели Василашко, Ганни Герасимчук. Свій авторський вірш прочитала Ольга Горюк.

З цікавістю переглянули усі присутні й актуальні тематичні сценки, ролі в яких виконали Олександр Гринько, Іван Гринько, Марина Гринько, Станіслав Пешкань, Ігор Аузяк, Денис Колодюк, Дмитро Фрицак, Юрій Жук. На відмінно справилися з обов’язками ведучих Оксана Черній та Юрій Жук.

Завідувач бібліотеки Світлана Гончар щиро дякувала за участь у заході та запропонувала ознайомитися з книжковою виставкою «Моя Україна – єдина країна», яка присвячена 25-й річниці Незалежності нашої держави.

 

В. ПОПАДЮК,

завідувач методичного відділу