Випускний юних художників

 

14 червня 2016 року в Сокирянській художній школі відбулося урочисте вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам художньої школи. Свято відбулося в залі дошкільної дитячої установи №2 «Барвінок». Випускників привітала начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн.

Начальник нагородила обласними дипломами учнів переможців конкурсів: Савчука Андрія за ІІ місце в Міжнародному українсько-литовському конкурсі «Здай кров заради життя»(викладач Талавера Т.І.), Кузик Катерину за ІІІ місце в Міжнародному литовському конкурсі «Здай кров заради життя» ( викладач Гладка Т.В.), Кувілу Єлизавету, яка здобула ІІІ місце у фаховому конкурсі з предмету «Композиція» (викладач Гладка Т.В.), подякою за участь у конкурсі «Україна – європейська держава» нагороджена Аузяк Ангеліна (викладач Гонца В. А.).

Подяку отримали учні художньої школи від Учбово-методичного центру культури Буковини за створення об′ємної великодньої писанки для інсталяції «Писанкового дерева», висота якої становить 75 сантиметрів, ширина 60 сантиметрів, грамотою голови правління Чернівецької обласної організації Національної спілки художників України нагороджено художню школу за створення іграшок для новорічної ялинки для виставки «Різдвяний вернісаж».

Директор Сокирянської художньої школи Тетяна Гладка привітала учнів зі святом та вручила свідоцтва. Цього року 19 учнів отримали свідоцтва, з них на відмінно закінчили школу Савчук Андрій, Кувіла Єлизавета, Базь Дар′я, Аузяк Ангеліна, Черній Віолетта, які отримали грамоти за відмінне навчання.

Після урочистого вручення свідоцтв відбулося відкриття обласної екзаменаційної виставки «Палітра юних», яка буде експонуватися до 22 червня 2016 року в приміщенні школи.

Всі присутні мали змогу оглянути виставку та помилуватися красою дитячих творів.