«Вірна дочка музи»

У рамках творчих звітів бібліотек перед населенням «Бібліотеки Сокирянщини запрошують на побачення» 24 травня у бібліотеці с. Михалкове відбулася зустріч з буковинською поетесою, музикантом та композитором Галиною Мельник. Про життєвий і творчий шлях поетеси розповіли ведучі Лоліта Фоміна та Іван Грамчук.

 Присутні на заході мали змогу поспілкуватися з Галиною Мельник, послухали її вірші у авторському виконанні, а юні поети-початківці Лоліта Фоміна та Іванна Буханець декламували власні твори. Упродовж заходу звучали пісні поетеси у виконанні Тетяни Гончар, Аміни Чорної та Вікторії Шамоні. Піснями про рідний край потішили Руслана Нагірняк та учні 3-го класу місцевої загальноосвітньої школи.

 На згадку про теплу зустріч поетеса подарувала свої збірки поезій читачам Сокирянської районної, Михалківської сільської та шкільної бібліотеки, а також юним поетам-початківцям. Подарунком для присутніх стала пісня «Михалкове, рідне моє», слова і музику до якої написала сама Галина Мельник.

 Завідувач бібліотеки-філії Марія Радевич подякувала усім, хто долучився до підготовки та проведення зустрічі – сільському голові Олександру Шустовському, вчителям місцевої школи Олександрі Соломко та Любові Заболотній, працівникам місцевої клубної установи Антону Романовичу та Любові Лісневич.

В. Верега,

директор Сокирянської централізованої

бібліотечної системи