«Рідний край кохати – в поезії прославляти»

18 травня у бібліотеці с. Селище Сокирянського району зібралися гості. Усі вони прийшли на творчу зустріч з місцевою поетесою Світланою Мельник. Така зустріч відбулася у рамках творчих звітів бібліотек району «Бібліотеки  Сокирянщини запрошують на побачення».

Ведучі – Антоніна Кривчанська та Юлія Бородата розповіли про життєвий і творчий шлях Світлани Мельник. Авторське декламування віршів  перепліталося з віршами, які читали поети-початківці Ніна Бородата, Анастасія Боднар, Олександра Кривчанська та піснями у виконанні Ніни та Юлії Бородатих, Христини Малафієнко, Світлани Кривчанської та її доньки Олександри, а також танцями у виконанні  наймолодших учнів місцевої школи (керівник –Р. Бурдейна).

По-особливому трепетно сприймалися учасниками заходу «Молитва за Україну» у виконанні Іванни Боднар, легенда про рідне село, яку розповіла Ганна Новоженя, вірш «Україна». Гуморескою усіх присутніх потішив Іван Хапіцький.

Завідувач бібліотеки О. Троян щиро подякувала Світлані Мельник, сільському голові Віталію Новожені, працівникам клубної установи села, школи та всім учасникам творчої зустрічі, які допомагали у підготовці та проведенні заходу.

В. Верега,

директор Сокирянської ЦБС