«Торбина сміху – людям на втіху»

13 травня у бібліотеці-філії села Волошкове Сокирянського районувідбувся вечір «Торбина сміху – людям на втіху». Він проходив у рамках творчих звітів бібліотек району «Бібліотеки Сокирянщини запрошують на побачення».

          Завідувач бібліотеки Людмила Довгань разом із колективом місцевого будинку народної творчості та дозвілля (директор – Лариса Морохай) і колективом навчально-виховного комплексу (директор – Марія Вознюк) потішили глядачів театралізованим дійством, на якому звучали веселі пісні та гуморески.

 Учасники дитячого драматичного колективу презентували уривки з п’єси Івана Котляревського «Наталка Полтавка» та з твору «Невдале сватання» невідомого автора. Усі охочі мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку творів українських поетів-гумористів «Про гумор всерйоз і жартома».

 У проведенні заходу активну участь взяли Раїса Чорна, Анастасія Короташ, Ніна Махіборода, Павло Швець, Крістьян Чорний, Наталка Гуйван, Юлія Мазур, Каріна Бурденюк, В’ячеслав Склярук, Дмитро Чобан, Ліза Довгань та Юлія Іваніна. 

Начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн щиро подякувала учасникам за справжнє свято гумору.                               

 

Валентина Верега,

  директор Сокирянської ЦБС