Чергова річниця визволення Сокирянщини

28 березня у місті Сокиряни відбувся мітинг з нагоди 72-ї річниці визволення Сокирянщини від фашистських загарбників. Захід відбувся за ініціативи представників Сокирянської райдержадміністрації та районної ради.

Ведучі розповіли, що у 1944 році бойові дії на території району тривали 6 днів. Там, де точилися запеклі, криваві бої, сьогодні стоять пам’ятники, обеліски, братські могили. Увічнено пам’ять загиблих партизан-парашутистів, які висадилися на території району і були знищені у нерівному кривавому бою з фашистами. У селі Сербичани Сокирянського району встановлені пам’ятні знаки у місцях загибелі партизан. Тих, хто загинув при визволенні району, перепоховали у Братській могилі на території міста Сокиряни. 

Таким заходом нові покоління вшановують пам’ять про подвиг тих, хто загинув у страшній війні та захищав рідну землю й державу. Присутні поклали квіти до Братської могили та до пам’ятника воїнам-односельчанам.

У заході взяли участь представники установ та організацій міста Сокиряни, сільські голови, ветерани ІІ Світової Війни. Перед присутніми виступив заступник голови Сокирянської районної ради Олексій Бойко. 

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури

Сокирянської РДА