Міжнародний день театру на Сокирянщині

25 березня у приміщенні Сокирянського РБНТД відбулося свято з нагоди Міжнародного дня театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів та режисерів, але й для мільйонів глядачів.

Театральне мистецтво України має свою багату історію. Запрошені на свято працівники клубних установ району мали змогу ще раз у цьому переконатися, переглянувши театральні постановки кращих драматичних колективів.

Учасники народного аматорського театру Сокирянського РБНТД (режисер – Сніжана Козлова) показали уривок з театралізованої постановки за творами Т.Г.Шевченка. Потішили глядачів міні-спектаклі аматорських драматичних колективів клубних установ сіл Волошкове, Ожеве, Сербичани. В цих постановках гармонійно поєдналися український гумор, виступи славнозвісних баби Параски та баби Палажки, сценки-замальовки з життя сільських кумоньок та бувальщини з сімейного життя.

У святі взяла участь начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн. У своїй промові вона звернула увагу на розвиток аматорського театрального мистецтва, відзначила роботу працівників клубних установ та активну участь аматорів і кращих читців у районних та обласних оглядах-конкурсах.

Сніжана Козлова та Орися Петришина провели своєрідний майстер-клас з драматургії, тренінг зі сценічної мови та майстерності актора, залучивши до нього всіх присутніх у залі.

Василь ВОРОНЮК,

директор Сокирянського РБНТД