Всеукраїнський тиждень дитячого читання на Сокирянщині

Упродовж багатьох років березневими днями у Сокирянській дитячій районній бібліотеці проходитьВсеукраїнський тиждень дитячого читання.Це – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, незважаючи на вік (адже всі дорослі колись були дітьми).

«Читання – ось найкраще навчання» ,– стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. Все життя книга допомагає нам вчитися, працювати, жити. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Книга вчить нас бути чесними і працьовитими. Книга наш помічник, а для тих, хто вміє дружити з нею – вірний друг.

Святкові заходи відбувалися під патріотичним гаслом: «Якщо читає дитина – Україна буде вільна і єдина». Протягом тижня до бібліотеки завітали наймолодші читачі - першокласники місцевої ЗОШ № 1 (вчитель - Таїсія Погоріловська ) та гімназії (вчитель – Світлана Шеремета ). Кольорові обкладинки книг, яскраві ілюстрації, улюблені казкові герої – цей фантастичний книжковий коктейль задовольнив смаки юних читайликів, а привітні дитячі посмішки подарували тепло і затишок усім довкола.

Улюблені казкові герої - Казочка, Незнайко та Всезнайко разом з Королевою Книг, роль якої виконувала Оксана Яневич допомогли підібрати потрібні ключі до Країни Знань, а також навчили правильному поводженню з «паперовим другом».

Як і всі хороші та приємні події Тиждень дитячого читання у дитячій бібліотеці минув швидко, та бібліотекарі мають надію, що жива дорога до книги у дітей не заросте, а навпаки буде широкою та світлою, адже коли дитина читає – Україна процвітає!

Тетяна Іконена,

завідувач Сокирянською дитячою бібліотекою