«Небесна Сотня. На сторожі гідності»

18-20 лютого у закладах культури Сокирянського району відбувалися заходи, присвячені Дню героїв Небесної Сотні.

19 лютого у Сокирянській центральній районній бібліотеці відбувся вечір-реквієм«Небесна Сотня. На сторожі гідності», у якому взяли участь представники органів місцевої влади, ветеранської організації, працівники освіти та культури. Присутні разом з ведучою заходу Анастасією Кружкіною згадали події 18-20 лютого 2014 року, переглядали кадри телевізійної хроніки, які демонстрували польські каналами у ті дні. Музичним супроводом до них була пісня польського рок-гурту «Еней».

Фото кожного полеглого на Майдані були продемонстровані у кліпі на пісню Павла Дворського «Ангели Майдану». Хвилиноюмовчання присутні вшанували усіх загиблих за волю і незалежність нашої держави.

Бібліотекар Сокирянської районної бібліотеки Вікторія Урсатій зробила огляд літератури про ті незабутні події. Вірші та пісні, присвячені буремним дням Революції Гідності виконували Максим Пижик, Марта Лазаренко та Олеся Сердюкова. Учениця 2 класу Сокирянського ЗНЗ №1 Крістіна Гладка прочитала вірш «Молитва за Україну». У заході взяла участь керівник апарату Сокирянської райдержадміністрації Алла Серебрянська, яка звернула увагу присутніх на активізацію по національно-патріотичному вихованню молоді.

У Сокирянському історичному музеї діє тематична експозиція «Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні», а у художній та музичній школах для вихованців провели інформаційні години.

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури

Сокирянської РДА