У колі бойових побратимів

 

12 лютого в місті Сокиряни відбулася зустріч керівників району з учасниками афганської війни. Присутніх воїнів-афганців відзначили подяками Сокирянської райдержадміністрації та райради, а також надали їм грошову допомогу. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у тій страшній війні.

Працівники Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля підготували для ветеранів-афганців концертну програму. Хвилюючим був виступ Орисі Петришиної, доньки воїна-афганця. Вона присвятила пісню своєму батькові та всім учасникам тої війни.

         На заході виступив голова Сокирянської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) – Павло Зелений. Він зазначив, що вже давно закінчиласята страшнадесятилітня війна, але в людській пам’яті вона буде жити вічно, тому що її історія написана кров’ю солдат, слізьми жінок та матерів.

Учасникам афганської війни присвятили прем’єру пісні «Біля тополі» у виконанні соліста Валерія Кукілюка та оркестру народних інструментів Сокирянського РБНТД.

З великим болем та хвилюванням учасники заходу розповідали про події на Сході України. Виступаючі закликали всіх присутніх бути небайдужими у цей відповідальний для країни час. Ці слова підтримала й Тетяна Козак, яка виконала пісню «Ми за волю! Ми за мир!».

Музика складає невід’ємну частину нашого життя. Ніщо так сильно не впливає на душу людини, як чудова пісня. Вона є вічним, невичерпним джерелом для кожного, об’єднує та згуртовує в одну велику і дружню родину. Пісні у виконанні Карини Захарко, Оксани Руснак, Олесі Сердюкової та Оксани Мартинюк присутні зустрічали гучними оплесками.

На завершення заходу ведуча Олеся Сердюкова нагадала відомий вислів, що зламати одну гілку просто, а кілька - вже ні. То ж українці мають гуртуватися та допомагати один одному.

РАЇСА ГОРН,

начальник відділу культури Сокирянсько РДА