Майстер-клас у Путильській художній школі

 

      З ініціативи викладачів Путильської художньої школи минулого тижня для учнів 3-4 класів цього навчального закладу було проведено майстер-клас з предмету «Скульптура».

    Для цього запросили викладача з предмету «Скульптура» Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка, випускника Львівської національної академії мистецтв Михайла Шутурму.

      «Ліплення глиняної фігури людини у національному одязі з натури», - тема майстер-класу, під час якого Михайло Шутурма продемонстрував учням процес виготовлення каркаса під фігуру, прокладання основних мас у глині та пророблення деталей фігури людини.

Кінцевим етапом роботи  над майже метровою фігурою в глині стало пророблення дрібних деталей обличчя, одягу, узагальнення форм та поетапність завершення завдання. Цю фігуру викладач залишив у подарунок для учнів Путильської художньої школи.

Педагоги та учні виносять щиру подяку директору Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка Роману Гаврилюку та викладачу коледжу Михайлу Шутурмі за організацію та проведення  майстер-класу.

Тарас Ковальчук,

директор Путильської художньої школи