Путильщина зустріла гостей із Молдови

11-12 липня 2015 року на Буковині відбувся XXVI Міжнародний фольклорний фестиваль “Буковинські зустрічі». Від Путильського району брав участь народний аматорський оркестр народних інструментів «Полонина» районного будинку культури (керівник – Костянтин Шеманський). А тиждень тому колектив представив свою концертну програму в Республіці Молдова.

У рамках проведення української частини «Буковинських зустрічей» 12 червня на Путильщину завітав фольклорний колектив «Ботненій» із села Бардар (Республіка Молдова), яким керує Віра Тону. Творчий колектив спочатку відвідав музей-садибу імені Ю.Федьковича, де познайомився з життям і творчістю відомого буковинського письменника.

Творча зустріч путильських аматорів з фольклорним ансамблем «Ботненій» відбулася в клубі села Паркулин і співпала зі святкування дня села. Тож і концертна програма складалася з українських та молдавських пісень, запальних танців, що залишило багато приємних вражень у присутніх.

         До організації та проведення цього цікавого та колоритного заходу долучилися начальник відділу культури Путильської райдержадміністрації Василь Нестор, сільський голова села Паркулин Іван Повідаш, працівники районного будинку культури та сільського клубу.