КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА ПУТИЛЬЩИНІ

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ  НА ПУТИЛЬЩИНІ

17 жовтня у приміщенні Путильського районного будинку культури відбувся районний етап обласного конкурсу професійної майстерності працівників сільських клубних закладів.

Учасників та гостей привітав голова журі, начальник відділу культури Путильської райдержадміністрації Василь Нестор, який зазначив, що цей конкурс проводиться для підтримки і розвитку культури та духовного відродження нашої держави.

Учасники змагалися у трьох конкурсних завданнях. Вони у оригінальній формі розповідали про себе, як творчу особистість, проводили майстер-клас за фахом, а також демонстрували свої вміння у розробці цікавої, змістовної реклами клубного закладу культури, аматорського колективу або тематичного клубного заходу.  

Загалом в районному етапі конкурсу взяли участь представники 12 клубних закладів. Окрім того кожен з них надав матеріали про свій заклад – фото масових заходів, сценарії, програми, копії нагород. Конкурсантам допомагали учасники аматорських колективів, які працюють на базі установ. 

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ  НА ПУТИЛЬЩИНІ За рішенням журі І місце зайняла молодий спеціаліст, директор Довгопільського СБК – Параска Хрищук та фахівець з великим стажем роботи директор Селятинського СБК – Марія Павлюк

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ  НА ПУТИЛЬЩИНІ