«Три кринички» на Путильщині

 «Три кринички» на ПутильщиніНа Путильщині у черговий раз відбулося фольклорно-етнографічне свято «Три кринички». На дійство завітало багато краян. Почесними гостями свята стали перший заступник голови Путильської райдержадміністрації Михайло Ямницький, директор учбово-методичного центру Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, голова Киселицької сільської ради Петро Чев`юк, соліст Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, заслужений артист України Василь Данилюк, заслужені артисти України - брати Андрій та Василь Томіленки.

 За вже уставленою традицією святкування розпочалося освяченням криничок, яке провели отці Василій та Олександр. Люди помолилися за мир в Україні та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів-земляків, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави. Гості подякували усім дотичним за збереження місцевого колориту та популяризацію мистецтва рідного краю.

 Киселицький сільський голова Іван Чев’юк за відстоювання незалежності нашої держави, участь у військових діях на Сході України від імені виконавчого комітету сільської ради вручив учасникам бойових дій - місцевим жителям Івану Фокшеку та Василю Танасійчуку почесні грамоти.

 Завідувач сектору культури Путильської РДА Василь Нестор звертаючись до присутніх, подякував за взаєморозуміння та величезну підтримку в організації свята. «Кожен з вас вніс свій вклад в організацію цього свята. Те, що ми зараз бачимо - заслуга кожного з присутніх. Хай свято з кожним роком стає все масштабнішим та колоритнішим», - зазначив Василь Юрійович. Посадовець вручив подяки працівникам лісництва та учасникам аматорських колективів.

 Під час концертної програми учасники зачарували своєю грою на традиційних музичних гуцульських інструментах. Вони також розповідали гуморески і співали пісні. Під час другої частини концерту своїми виступами присутніх потішили заслужені артисти України Василь Данилюк, брати Томіленки, переможець телевізійних конкурсів «Караоке на майдані» та «Чотири весілля» Олеся Гілюк.